PROJEKT: Steins;Gate

22. prosince 2014 v 22:56 | Astharoshe |  Steins;Gate
Typ: TV série
Počet epizod: 24
Premiéra: 6. dubna 2011 - 14. září 2011
Producent: Frontier Works, FUNimation EntertainmentL, Media Factory, Movic, AT-X, White Fox, Kadokawa Pictures Japan, Nitroplus
Žánr: Sci-fi, Thriller
Trvání epizody: 24 minut


Steins;Gate ( シュタインズ ゲート)

Skupině přátel se povedlo z mikrovlnky vyrobit zařízení, z něhož lze posílat zprávy do minulosti. Zatímco provádějí své experimenty, organizace SERN, která se sama zajímá o cestování v čase, skupinu vypátrá a hrdinové si musí dát pozor, aby se SERN nezmocnil jejich zařízení nebo jich samých. Anime je adaptací interaktivního sci-fi románu pro herní konzoly. (podle ČSFD)

Náš další projekt se týká anime z roku 2011, které patří mezi moje srdcovky a zároveň mezi ta nejkvalitnější díla na poli anime vůbec. V době, kdy začalo vycházet, jsem se rozhodla alespoň překládat mangu, ale i tuto činnost jsem zastavila z důvodu pracovní vytíženosti. Dnes jsme překládání mangy obnovili za pomoci naší nové posily Temari-nichan a současně budeme překládat i toto skvělé anime. Ústřední téma - cestování časem, fyzika, relativita a jiná věda, to je mi blízké i profesně, navíc si anime zaslouží čistě české titulky se správným časováním, které se tentokrát u release Horrible Subs těžce nepovedlo. Proto jsme si vybrali release CoalGirls s překladem od Commie, takže si můžete užít i kvalitu videa.

Stav: Překládá se

Počet titulků: 3/24

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama