Strike the Blood 03

24. října 2013 v 14:14 | Astharoshe |  Strike the Blood
Anime: Strike the Blood
Díl: 03

Tvůrci série nám nedopřáli vidět rozjetou akci z minulého dílu až do konce, protože Eustach záhy vyklidil bitevní pole. Následující den sledujeme, jaký měl dopad jejich boje na město a ekonomiku státu. Ač by se to na první pohled nemuselo zdát, Kojou a jeho Vtělení zdevastovali město docela dost. Čekali bychom tedy (a on to čekal taky), že Himeragi se rozhodne pro jeho likvidaci. Ta se ale naopak snaží najít trochu jiné vysvětlení a zároveň cestu, jak by mohla Praotci pomoci. Přece jen jí zachránil život.

Mezitím se Kojou stane ve třídě poněkud neoblíbeným poté, co se jeho spolužáci nadchnou pro nově příchozí krásku Himeragi. Aniž by kdokoliv věděl byť jen její jméno, vypluje náhodou na povrch, že Kojou její jméno zná, a tedy možná nejen to. Vypadá to, že si taky zavařil na problém i u blonďatého IT experta Asagi, která projevila trošičku žárlivé city.


Nakonec je to ale právě Asagi, s přístupem do státní databáze, která Himeragi a Akatsukimu pomůže najít tu správnou informaci o stopě Eustacha ve městě. Spolu se vydávají Eustacha chytit a přivést ho na světlo spravedlnosti, aby podpořili Akatsukiho verzi o sebeobraně v jejich minulém incidentu.

Eustach ale také nelenil a využil informace, které mu tak nevinně Himeragi poskytla. Dosud tajná magická technika tzv. "božských vibrací", kterou hrdě využívala pouze Organizace Lví král, je rázem odtajněna. Eustach implantoval Vtělení do těla Astarte, uměle vytvořeného člověka neboli homunkula. A ve finální bitvě, proti ní nemá šanci ani Kojou, kterého Astarte srazí k zemi. Eustach se pak rozmáchne jeho obrovskou sekerou a chystá se ukončit Himeragin život. V posledním momentě před ni skočí Akatsuki.... a přijde o hlavu.


Odkazy pro stažení titulků naleznete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama