Strike the Blood 02

14. října 2013 v 0:03 | Astharoshe |  Strike the Blood
Anime: Strike the Blood
Díl: 02

Na úvod jsme se přenesli do Organizace Lví král, kde Yukino dostala svůj mimořádně důležitý úkol a také zbraň, která jí v tom musí pomoci. Většinu druhého dílu tvoří seznamovací část o soukromém životě Akatsukiho. O jeho úspěších či neúspěších ve škole, o bydlení a rodině.

Nová postava série, profesorka angličtiny a zároveň zkušený bojový mág, Minamiya Natsuki, Akatsukiho zasvětí do trochu jiné historie Organizace Lví Král a jeho samotného před členy varuje. Zdá se, že tady nás teprve čeká odhalit jejich tajemství. Sama Natsuki toho na první pohled ví více, než je ochotná přiznat.


Teprve v závěru dílu se dočkáme akce. Yukino i Kojou jsou na své večerní procházce městem svědky dalšího výbuchu. Yukino neváhá a zatímco Kojoua posílá domů, sama spěchá prošetřit, co se na onom místě děje. A tady se také setkáme s dalšími dvěma novými postavami. Bojový jáhen z Evropy, Rudolf Eustach z Lotharingie, nemilosrdně vyzývá Yukino na souboj. Má přitom k dispozici zvláštní bytost, Astarte, která disponuje jedinečným magickým Vtělením, schopným pohltit magickou sílu druhých. Yukino se dostává do úzkých a situace pro ni nevypadá moc nadějně, ale v tom se objeví Kojou. Kojou a spousta krve, která znamená jen jedno... Jak se nám Kojou předvede coby Čtvrtý Praotec se ale dozvíme až v následujícím díle.


Odkazy ke stažení titulků naleznete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama