Aku no Hana 10

11. října 2013 v 21:52 | Astharoshe |  Aku no Hana
Anime: Aku no Hana
Díl: 10
Kasuga podlehl jednodušší z možností a s pocitem, že není návratu, šlape do pedálů. Nakamura vezoucí se za jeho zády celou dobu žvaní o jejích představách, co je čeká "za kopcem". Počasí jim však nepřeje, a tak se kousek za městem musí ukrýt před deštěm na odlehlém místě u cesty v lese.


Tato zastávka dává příležitost Saeki, která se je snaží dohonit, což se jí nakonec taky podaří. Nastává prekérní situace. Saeki se ze všech svých sil snaží Kasugu přetáhnout na svou něžnou stranu a přesvědčit ho, aby spolu jeli domů. Nakamura zaboduje, když Kasugu vysvleče do naha a bez skrupulí na něj napráská, kde všude si užíval Saečina cvičebního úboru.


Očividně překvapená Saeki ale nehodlá ustoupit (člověk by to do ní neřekl) a ani Kasugovo nahé tělo ji nepřiměje vzít nohy na ramena a utéct pryč. Nakamura nakonec nechá Kasugu stranou a usedá na jeho kolo, aby vyrazila klidně i sama na onen kopec. To opět Kasugu nakopne a spustí monolog, ve kterém se přizná, že si prostě mezi holkama neumí a nemůže vybrat. Naštěstí zrovna přijíždí policejní auto a desátému sílu je konec.


Odkazy ke stažení naleznete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama